top of page

PŘIJMEME REALITNÍ MAKLÉŘE

Hledáme nové kolegy pro naše pobočky v Jihlavě a Havlíčkově Brodě. Pracujte pro jednu z nejsilnějších značek nejen na českém, ale i světovém realitním trhu. Novým makléřům pomůžeme v začátcích, zprostředkujeme příležitosti k růstu a zajistíme odborná školení.

 

Pracovní dobu si určujete sami a za svojí práci dostanete spravedlivou odměnu.

Co nabízíme?

1. Možnost neomezených výdělků

Práce realitního makléře je příležitostí ke zcela nadstandardním výdělkům, které převyšují celorepublikový průměr. V RE/MAX máme zaveden spravedlivý systémem provizí, které se pohybují od 50 % do 90 % ve prospěch makléře. Vše, o čem jste kdy snili, si budete moci dopřát, aniž byste museli slevovat ze svých nároků. A je jedno, zda rádi cestujete, chcete se zajistit do budoucna nebo si prostě jen užívat všeho, co současný život nabízí.

3. Svoboda a volný čas

Jako podnikatelé pod RE/MAX si budete moci řídit svůj čas sami. Záleží jen na vás, jak si denní povinnosti a schůzky uspořádáte. Při efektivní organizaci si tak najdete čas na svou rodinu, koníčky i cestování. Na nekonečné vyplňování výkazů práce a zbytečné vysedávání v kanceláři můžete zapomenout. S námi budete mít absolutní svobodu a za svou práci si budete zodpovědní vy sami – můžete si ji proto plánovat tak, jak to bude vyhovovat vám.

5. Etika podnikání

Etika podnikání pro nás není jen prázdná fráze. Naší motivací je přání poskytovat našim klientům ty nejlepší možné služby. Zájmy klientů klademe vždy na první místo a na etické integritě si zakládáme. Otevřenost, poctivost a upřímná snaha se zlepšovat jsou pro nás zásadní priority, na kterých stavíme. Proto si můžete být jisti, že se u nás budete cítit dobře.

7. Práce co má smysl

Jako realitní makléř nebudete jen “prodejce nemovitostí”. Budete také pomocníkem ve složitých životních situacích, jindy průvodcem na cestě za životním snem. Budete vstupovat do života lidí, poznávat, jak žijí, naslouchat jim a často se dozvídat podrobnosti jejich osudů. A poté budete hledat nejlepší způsob, jak jim pomoci.

2. Osobní rozvoj a vzdělávání

Staráme se o to, aby se naši makléři mohli neustále rozvíjet. Pravidelně pro ně pořádáme nejrůznější workshopy, semináře a intenzivní tréninky, které jim pomáhají kontinuálně se zlepšovat, zvyšovat efektivitu a osvojovat si nejnovější realitní trendy. S námi budete vždy o krok napřed.

4. Týmová spolupráce

Úspěch našich makléřů závisí z nemalé části i na vzájemné pomoci. Díky mezimakléřské spolupráci a díky sdílení zakázek můžeme klientům zajišťovat tu nejlepší péči a makléřům více obchodních příležitostí.

6. Inspirativní prostředí

V našich řadách najdete velice inspirativní osobnosti, které již v realitním oboru dosáhly mnohých úspěchů, stejně tak renomované odborníky i top obchodníky z celé ČR. Od nich všech se budete učit a čerpat zkušenosti.

8. Prověření dodavatelé

Makléřům zprostředkováváme síť prověřených dodavatelů, kteří jim pomáhají řešit marketing, smlouvy, hypotéky a další agendu za ty nejlepší ceny.

Ukázka práce našich makléřů

nabor2-01.png
Kontaktujte nás
pomocí formuláře


Nebo volejte

Děkujeme za odeslání vyplnění formuláře. Kontaktujeme Vás ihned jak to bude možné.

bottom of page